BuildMOC 3005 30071 35382 1x1 high-tech Chytit Za Stavební Bloky, Díly DIY Vzdělávací Kreativní gi BuildMOC 3005 30071 35382 1x1 high-tech Chytit Za Stavební Bloky, Díly DIY Vzdělávací Kreativní gi BuildMOC 3005 30071 35382 1x1 high-tech Chytit Za Stavební Bloky, Díly DIY Vzdělávací Kreativní gi BuildMOC 3005 30071 35382 1x1 high-tech Chytit Za Stavební Bloky, Díly DIY Vzdělávací Kreativní gi BuildMOC 3005 30071 35382 1x1 high-tech Chytit Za Stavební Bloky, Díly DIY Vzdělávací Kreativní gi

BuildMOC 3005 30071 35382 1x1 high-tech Chytit Za Stavební Bloky, Díly DIY Vzdělávací Kreativní gi

6.71 Kč
Skladem
w5787

Materiál: Plastové
Číslo Modelu: NO
Varování: NO
Certifikace: CE
Doporučujeme Věku: 4-6y, 7-12y, 12+y
Velikost Bloku: Malé stavební blok(Kompatibilní s Lego)
Pohlaví: Unisex
Původ: KN(Původu)
Čárový kód: No
Plast Typ: ABS

 • O shippment

  1.Po Celém Světě Dopravu

  2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

  3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.KUPUJÍCÍ BUDE ODPOVĚDNÝ ZA PŘEPRAVNÍ PROBLÉMY ZPŮSOBENÉ CHYBAMI V POŠTOVNÍ SMĚROVACÍ ČÍSLO, ADRESU, ATD.

  4. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

  5. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 60 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka!

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Doba Dodání:

  Returen a vrácení peněz

  1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

  2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

  3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.rezbarstvisalamanek.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

  4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  O zpětnou vazbu

  Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

  To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

  NÁKLADY NA DOPRAVU NEZAHRNUJE ŽÁDNÉ DOVOZNÍ DANĚ,A KUPUJÍCÍ JSOU ODPOVĚDNÉ ZA CEL.

  Vadný výrobek musí řekněte nám, do 3 dnů připojuje se obraz z vadného dílu.Prosím, vrátit na vlastní náklady do 1 týdny od okamžiku, kdy zboží obdrží.Zajistíme výměnu nového pro vás najednou. (ty by měly obsahovat všechny originální zboží nepoškozené v resaleable stavu, díky).

  POKUD POTŘEBUJETE NÁHRADU, POUZE POLOŽKA VÝPIS CENA JE VRATNÁ.KUPUJÍCÍ JE ODPOVĚDNÝ ZA NÁKLADY NA DOPRAVU VZNIKLÉ ZASÍLÁNÍ VÝROBKŮ ZPĚT.

  Prosím, kontaktujte nás před odjezdem Neutrální nebo Negativní zpětnou vazbu.Jako seriózní a odpovědný prodávající,

  budeme se snažit v našich silách vyřešit váš problém.Váš komentář je velmi důležité v naší obchodní úspěch.

  Pokud jste spokojeni s vaším nákupem a naše služby, prosím, chvilku nechte nám pozitivní zpětnou vazbu o celkové Podrobné Prodejní Hodnocení (DSR) 5,Děkuji!

  Poznámka: Hodnocení pod 5 může vést nám špatné postavení situace.O shippment

  Štítky: šedé lego, lego bazén, gudi, lego plakát, lego zimě, blok, dino svět, lego ženy, lego bílé, lego párty.

 • Recenze (2)

  Napsat recenzi

Související produkty