Bezdrátový USB Bluetooth-compatible4.0 Adaptér Mini Bluetooth Dongle Hudební Zvuk Bluetooth-kompatibilní Vysílač Přijímač Adaptér Bezdrátový USB Bluetooth-compatible4.0 Adaptér Mini Bluetooth Dongle Hudební Zvuk Bluetooth-kompatibilní Vysílač Přijímač Adaptér Bezdrátový USB Bluetooth-compatible4.0 Adaptér Mini Bluetooth Dongle Hudební Zvuk Bluetooth-kompatibilní Vysílač Přijímač Adaptér Bezdrátový USB Bluetooth-compatible4.0 Adaptér Mini Bluetooth Dongle Hudební Zvuk Bluetooth-kompatibilní Vysílač Přijímač Adaptér Bezdrátový USB Bluetooth-compatible4.0 Adaptér Mini Bluetooth Dongle Hudební Zvuk Bluetooth-kompatibilní Vysílač Přijímač Adaptér Bezdrátový USB Bluetooth-compatible4.0 Adaptér Mini Bluetooth Dongle Hudební Zvuk Bluetooth-kompatibilní Vysílač Přijímač Adaptér

Bezdrátový USB Bluetooth-compatible4.0 Adaptér Mini Bluetooth Dongle Hudební Zvuk Bluetooth-kompatibilní Vysílač Přijímač Adaptér

61.92 Kč 30.96 Kč
Skladem
w243

Certifikace: Nic
Značka: FangNymph
Původ: KN(Původu)
Standard Bluetooth: Bluetooth v4.0
Číslo Modelu: Audio Vysílač Bluetooth V4.0

 • Popis :

  Navržen s CSR8510 A10, tento bluetooth adaptér funguje s dual režimy přenosu, aby vaše práce rychlejší a jednodušší.

  Tento bluetooth vysílač funguje s další vysílací vzdálenost, která je asi 10m a stabilní přenos rychlostí, která je 3.0 Mbps, který vám pomůže přenos dat a zvuku rychle.

  Je navržen s řidič reviver, že to je náhrada za Harmonii, která pracuje s silný výkon a podporuje více rozšíření aplikací.

  Nízké zpoždění high-speed link, inteligentní spánku probudit funkce je adaptér pro úsporu energie, a 24-bit CRC check odolávat rušení, adaptivní frequency hopping ke snížení přeslechy.

  Tento druh bluetooth 4.0 přijímač je vhodný pro bluetooth 2.0, bluetooth 2.1 a bluetooth 3.0. A USB2.0 rozhraní je snadné se připojit k jinému zařízení, můžete nosit snadno, protože je malý a lehký.

  Specifikace :

  Barva: zobrazit jako obrázky.

  Velikost: 21*16*5mm.

  Bluetooth: V4.0.

  Pracovní frekvence: 2.4 MHz.

  Vysílací rychlost: 3.0 Mbps.

  Vliv pracovní semi-průměr: 20m.

  Poznámka :

  V důsledku světla a obrazovky rozdíl, předměty barva se může mírně lišit od obrázků.

  Prosím, aby nepatrná odchylka pro měření dat a ujistěte se, že vám nevadí, že před objednáním.

  Obsah balení :

  1x bluetooth adaptér.

  Štítky: bluetooth, usb, wifi, bluetooth pc, pcie wifi, bluetooth, wi-fi, bluetooth fotoaparát, eeg headset, přizpůsobit wifi, pro microsoft surface pro digitizér, bluetooth ic, bluetooth pci.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty