Dráha Formy DIY Domácí Dekorace Silikonové Formy pro Lití Pryskyřic Dráha Formy DIY Domácí Dekorace Silikonové Formy pro Lití Pryskyřic Dráha Formy DIY Domácí Dekorace Silikonové Formy pro Lití Pryskyřic Dráha Formy DIY Domácí Dekorace Silikonové Formy pro Lití Pryskyřic Dráha Formy DIY Domácí Dekorace Silikonové Formy pro Lití Pryskyřic Dráha Formy DIY Domácí Dekorace Silikonové Formy pro Lití Pryskyřic

Dráha Formy DIY Domácí Dekorace Silikonové Formy pro Lití Pryskyřic

88.99 Kč 71.23 Kč
Skladem
w138

Jméno: Dráha Plísní
Sada Typ: No
Typ: crystal epoxidové formy
Materiál: Silikonové
Číslo Modelu: silicone coaster mould
Typ Velkoobchod: No
Původ: KN(Původu)

 • Body:

  1、Omyvatelné A Odolné: měsíc/motýl/shell tvarované silikonové dráze forma je vyrobena z vysoce kvalitní silikon, měkké, husté, non-blednutí, omyvatelný, opakovaně použitelné a odolné.

  2、Snadné Použití: Tyto pryskyřice formy jsou transparentní a mají hladký interiér.Po dokončení řemeslo je plně vytvrzen, může být snadno uvolněna z silikonové formy.Můžete také přidat nějaké lesklé předměty, sušené květiny, nebo jiné dekorace do formy, aby se vaše krásné řemeslo.

  3、Praktické Formy: Po stlačení a deformaci, stačí opustit formy nedotčené na chvíli, a pak to bude obnovit jeho původní stav.

  4、Snadno Ukládat A Udržovat: Prosím obchodě pryskyřice formy na místo s normální teplotě a vyhněte se přímému slunečnímu záření.Čištění těchto silikonových forem s mýdlovou vodou.

  5、Ideální Dárek: Vhodné pro DIY řemesla pro vás a vaši rodinu.Přemýšlivý dárek pro narozeniny, den Dětí, Vánoce a jiné příležitosti.

  Vlastnosti:

  Omyvatelné a Odolné: měsíc/motýl/shell tvarované silikonové dráze forma je vyrobena z vysoce kvalitní silikon, měkké, husté, non-blednutí, omyvatelný, opakovaně použitelné a odolné.

  Snadné Použití: Tyto pryskyřice formy jsou transparentní a mají hladký interiér.Po dokončení řemeslo je plně vytvrzen, může být snadno uvolněna z silikonové formy.Můžete také přidat nějaké lesklé předměty, sušené květiny, nebo jiné dekorace do formy, aby se vaše krásné řemeslo.

  Praktické Formy: Po stlačení a deformaci, stačí opustit formy nedotčené na chvíli, a pak to bude obnovit jeho původní stav.

  Snadno Ukládat A Udržovat: Prosím obchodě pryskyřice formy na místo s normální teplotě a vyhněte se přímému slunečnímu záření.Čištění těchto silikonových forem s mýdlovou vodou.

  Ideální Dárek: Vhodné pro DIY řemesla pro vás a vaši rodinu.Přemýšlivý dárek pro narozeniny, den Dětí, Vánoce a jiné příležitosti.

  Specifikace:

  Jméno: Silikonové Dráze Plísní

  Materiál: Silikon

  Velikost: jak je znázorněno

  Použití: vhodný pro výrobu řemesel, tácky a domácí dekorace zavěsit na stěnu.

  Balení Seznam:

  Silikonové Formy*1

  Poznámky:

  1. Pouze silikonové formy k prodeji, a to včetně dalších doplňků je znázorněno na obrázcích.

  2. Vzhledem k ruční měření, tam může být tolerance na rozměry výrobku.

  Štítky: silikonové formy pro pečení, truhly silikonové formy, Formulář, pryskyřice decor silikonové formy, dráha formy pryskyřice, doterra silikonové formy, forma silikon, dráha plísně, dráha pryskyřice silikonové formy, dráha formy křemíku.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty